Radość z kwiatów - to resztki raju w nas. Philip Otto Runge

Witamy w pracowni zieleni Florja

Bogactwo i różnorodność otaczającego świata nieustannie nas inspirują, a współtworzenie pięknych wnętrz i krajobrazów stało się naszą pasją i misją. Tak też narodził się pomysł powołania do życia Pracowni Zieleni FLORJA, którą mam przyjemność Państwu przedstawić.

 

O nas

Nazywam się Anna Jabłońska-Kasznia, w mojej rodzinie ogrodnictwo jest obecne od lat. Firma rozpoczynała swoją działalność w 2006 roku od świadczenia usług florystycznych – pierwsze zlecenia realizowałam sama w swoim mieszkaniu. Następnie pojawiły się usługi ogrodnicze. Firma obecnie ma swoje biuro i magazyn, a także małą flotę (trzy auta dostawcze i jedno osobowe) oraz liczny park urządzeń ogrodniczych.

 

Profesjonalne projektowanie, zakładanie i utrzymywanie zieleni

Naszą ofertę kierujemy do firm, biurowców, galerii handlowych i urzędów. Pracownię tworzy zespół wykwalifikowanych i kreatywnych osób z wieloletnim doświadczeniem, stale podnoszących swoje kwalifikacje i umiejętności na kursach, szkoleniach i konferencjach. Jesteśmy stałym gościem na wielu wystawach oraz targach ogrodniczych i florystycznych w kraju i za granicą, gdzie poszerzamy swoją wiedzę i podpatrujemy najnowsze trendy, które są dla nas cennym źródłem inspiracji.

 

Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze

Na stałe opiekujemy się zielenią w Trinity Park I, II i III, Tulipan House, Nefryt, Topaz, Prosta Office Center, Prosta Tower, Bank Millenium, Warszawskim Centrum Dystrybucyjnym, Warszawskim Centrum Finansowym, hotelu Marriott, Platinium Business Park, Mokotów Nova, Oxford Tower i w wielu innych. Każde zlecenie traktowane jest jako kolejne ciekawe wyzwanie prowokujące do poszukiwania wciąż nowych pomysłów i rozwiązań, którymi chcemy się z Państwem dzielić.

 

Nasz znak towarowy

Jesteśmy jedyną firmą florystyczno-ogrodniczą „FLORJA” w Polsce, która ma wyłączne prawo używać tej nazwy. Nazwa naszej firmy posiada prawo ochronne na znak towarowy, udzielone przez Urząd Patentowy RP. Prawo to daje wyłączność jedynie naszej Firmie do używania słowa „FLORJA” w reklamie, w reklamie internetowej oraz do oznaczania naszych usług ogrodniczych i florystycznych.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy
Anna Jabłońska-Kasznia

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów